Franchıse Başvuru Formu

Franchise Başvuru Formu
Sıkça Sorulan Sorular

NEDEN 1453 OSMANLI TERCİH SEBEBİ OLMALI?

1453 Osmanlı; gıda sektörünün önemli markalarının deneyimli kurucularının bir araya gelerek kurmuş olduğu bir markadır. Bizim için en önemli kıstas işine aşkla bağlı tutkulu insanların ortak sinerjisiyle yatırımcılarını, bu çok özel kadroyla yükseltmektir. Hammadde ve ürünlerimizin tamamını kalitesinden hiçbir taviz vermeden son derece uygun fiyatlarla temin ediyoruz. Böylece yatırımcılarımızın çok ciddi oranlarda alırken de satarken de kar etmesini sağlıyoruz. Bizler “1453” markası olarak sektördeki tüm gelişmeleri takip ediyor ve hatta ona yön veriyoruz. Bu sebeple sektörün sürdürülebilir karlılığı konusunda fikir ve söz sahibiyiz.

ŞUBENİN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ NASIL OLMALIDIR?

Cadde üzerinde (taşıt ve yaya trafiğine uygun ana caddelerde), Kalabalık yürüyüş alanları üzerinde veya AVM’lerde, Otopark kolaylığı olan, Tercihen bahçe ya da teraslı, Cephesi en az 7 - 10 m2, Gerekli izinlerin alınmasında engel teşkil etmeyen yerler, Mimari konseptimize-projemize standartlarımıza uygun mekanlar.

YURTDIŞI OPERASYON

Özellikle Osmanlı'nın hüküm sürdüğü topraklardaki şubeleşme ile yakinen ilgilenmekteyiz. Hemen her bölge hakkında gerek pazar, gerek ise bölgenin tüketim alışkanlıkları hakkında istihbaratımız ve belirli seviyede bilgimiz var. Lakin planlanan bu yatırımlar evvelinde daha temkinli ve profesyonel ilerlemek niyetindeyiz. Her iki tarafın birbirleri imkanlarını doğru anlamaları ve bu işbirliği neticesinde en verimli sonucu almak üzere arayışında olduğumuz firmanın karakteristiği bizler için çok önemli.