Kurumsal

1453 Osmanlı’ya Olan Yolculuğumuz...

Şehzadeler Kenti Manisa’dan yola çıkarak, Türk Mutfağının lezzetini önce tüm Türkiye ardından Dünya ile buluşturmayı kendisine ilke edinen 1453 Osmanlı, kısa sürede büyüyen ailesi ile birlikte bu hedefini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Osmanlı’nın büyüleyici konseptini günümüzün koşullarına uygun bir hale getirerek, geleneksellikle modernizmi çağdaş bir çatı altında harmanlayan 1453 Osmanlı, kültürün gücünü mutfakta en doğru şekilde kullanarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatmaktadır. 1453 Osmanlı Dünya’ya ve Türkiye’ye köklerinden gelen lezzeti 21. Yüzyıla uygun bir biçimde sunarken, her geçen gün artan şube sayısıyla markanın köklerini de sağlamlaştırmakta ve geleceğe sağlam adımlar atarak büyümeye devam etmektedir.

Kurumsal
Kurumsal

12 Yıllık Bilgi ve Tecrübe

1453 Osmanlı, sektördeki önemli markaların deneyimli kurucuları tarafından tutku ile yaratılmıştır. Deneyimli operasyon ekibimiz yapmış oldukları şube ziyaretleri ile tüm ihtiyaçlara anında çözüm bulmaktadır. Eğitim departmanımız sürekli gelişen ürün yelpazemizi ve hizmet kalitemizi en iyi şekilde yönetip tüm çalışma arkadaşlarımıza bu bilgileri aktarmak için omuz omuza çalışmaktadır. Ürünlerimizin tamamı belgeli, güvenilir, tesis kalitesi yüksek, ülkemiz ve Dünya standartlarına uygun üretim yapan iş ortaklarımızdan sağlanmaktadır. Bağımsız bir şirket tarafından aldığımız ‘’Gizli Müşteri’’ hizmeti ile ürün ve hizmet kalitemizi sürekli olarak üst seviyede tutmak için raporlamalar yapmaktayız.

KURULUŞ HİKAYEMİZ

Biz hizmet yolculuğumuza, Şehzadeler Kenti olan Manisa’da başladık. Osmanlı’nın ihtişamlı atmosferini bünyemizde tutup aynı zamanda modern bir ortam oluşturarak misafirlerimize hoş deneyimler, güzel lezzetler sunduk. İşletmemiz, zaman içinde gördüğü ilgi sayesinde Türkiye’ye açılma fırsatı buldu ve adım adım büyümeye başladı. Şimdi ise göze, gönüllere ve en önemlisi de damaklara hitap ederek başarıyla büyümeye devam ediyoruz.

Kurumsal
Kurumsal

KURUCU MESAJI

İçinde yetiştiğimiz Manisa’nın sıcak ve samimi ortamını tüm tatlarımıza kattık. Geçmişten gelen, günümüzü de es geçmeyen bir konsept oluşturduk. Oluşturduğumuz atmosfer ve modernize ettiğimiz geleneksel çizgiler ile, özgün ve harika tatlar sunuyor; lezzete değer veren herkesi 1453 Osmanlı’ya bekliyoruz. Lezzetiyle tüm insanlığı ele geçiren kahve, günümüzde de türlü çeşidiyle birçok biçimde içiliyor. Farklı bölgelerden, farklı kültürlerden elde edilen kahve çeşitleri sofraları, sohbetleri süslüyor.

Franchise

Başvurusu

Tecrübenin getirmiş olduğu tüm avantajları sonuna dek kullanan 1453 Osmanlı, deneyimli operasyon ekibinin özverili çalışmaları sayesinde her şubesinde standart lezzeti yakaladığı gibi kalite konusunda asla ödün vermeden çalışmaktadır.