fbpx

Nargile Cafe Bayiliği

Nargile cafe bayiliği konsept mekan oluşturulması
Uzun yıllar boyunca kültürümüzün bir parçası haline gelerek, günümüzde de ciddi oranlarda bir kitleye hitap eden Nargile, farklı aromalarla müşterileri etkilemeye devam ediyor. Kullanılan aromalarla farklı bir boyut kazanan nargile, keyfe eşlik eden yiyecek ve içeceklerle birlikte restoran&cafe konseptine eklenen bir yapı olabilen ya da sadece nargile konseptiyle hizmet veren birçok alternatif sonrasında hem müşterilerin hem de mekân sahiplerinin yeni favorisi haline geldi. Nargilenin bir keyfe dönüştüğü günümüzde birçok alternatifin arasından doğru ve en çok sevileni seçmek oldukça zor bir hal aldı. Potansiyelin farkına varan birçok işletmeci ya da girişimcinin en çok aradığı kelimelerden biri olan Nargile Cafe Bayiliği uzunca bir süre popülaritesini koruyacak gibi görünüyor.

Nargile konusundaki arayışlara son zamanlarda en doğru yanıtı veren 1453 Osmanlı markası bu anlamda hem sunumları hem de menüsündeki eşsiz tatlarla arayışın en doğru adreslerinden biri haline geldi. Nargile keyfini Osmanlı mutfağının eşsiz tatları ile ikiye katlayan 1453 Osmanlı, misafirlerinin damaklarında bıraktığı izi bir imzaya dönüştürerek nargile konusundaki tek adres olma yolunda ilerliyor. Osmanlı mutfağı ve yemek kültürünü günümüzün modern sunumları ile harmanlayarak, geleneksel ve modern arasında ince bir denge kuran marka, bugün farkını hissettirerek birçok şubesinde standart lezzeti yakalamış durumda.

 

1453 Osmanlı nargile cafe bayiliği
1453 Osmanlı Nargile cafe bayiliği almak isteyen birçok girişimci tarafından da tercih edilen bir markaya dönüştü. Ortadoğu ve Güney Asya’ya ait olan bu kültürü yurtdışında da oldukça iyi bir şekilde temsil etmeye başlayan marka, Kuveyt ve Nijerya’da çok yakında Osmanlı mutfağı ve Nargile kültürünü temsil edecek. Özellikle Ortadoğu’da önemli oranda bir kitleye sahip olan nargileye kattığı farklı aromalarla o bölgelerin de bir numaralı adresi olacağını bugünden görebildiğimiz 1453 Osmanlı’nın kısa sürede sağladığı başarının sırrı lezzetinde saklı.

Geleneksel bir tütün içme aracı olan Nargileyi oldukça modern bir sunum eşliğinde lezzetinden ödün vermeden sunan ve nargile cafe bayiliği için oldukça karlı fırsatlar sunan 1453 Osmanlı, köklerindeki gücü ve lezzeti tüm tanıtmaya hazırlanıyor!

Nargile Cafe Bayiliği
Franchise

Başvurusu

Tecrübenin getirmiş olduğu tüm avantajları sonuna dek kullanan 1453 Osmanlı, deneyimli operasyon ekibinin özverili çalışmaları sayesinde her şubesinde standart lezzeti yakaladığı gibi kalite konusunda asla ödün vermeden çalışmaktadır.